Godziny Otwarcia

Pon-Pt: 8.00-16.00

Biuro Kraków

ul. Vlastimila Hofmana 5
30-210 Kraków

Kontakt

+48 727 502 676
+48 578 016 234
E-mail: sz@hrmanagement.pl

Dla Pracowników

Poszukujesz pracy?

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. 

Jako nieliczni na rynku nie pobieramy opłat od pracowników poszukujących pracy. 

 

Zadaniem HR Management jest łączenie ludzi i to Wy jesteście dla nas najważniejsi. Jako firma z długoletnim doświadczeniem posiadamy bardzo korzystne oferty pracy w Polsce i za granicą. 

 

Bezpośrednio współpracujemy z dużymi firmami budowlanymi, które realizują projekty w całej Europie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość zatrudnienia.

Podejmij pracę, która da Ci satysfakcję, godziwe wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju. To my pomożemy Ci rozpoznać i rozwinąć własne umiejętności oraz wyznaczyć kierunek w ścieżce zawodowej. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników zadba o jak najlepsze poznanie Ciebie i Twojego doświadczenia, a w sytuacji braku doświadczenia przeprowadzimy szkolenie ułatwiając podjęcie nowej pracy w branżach takich jak: budownictwo, gastronomia, czy hotelarstwo.

Korzyści ze współpracy z naszą agencją to przede wszystkim uzyskanie legalnego zatrudnienia, wsparcia administracyjnego i zachowania stabilności finansowej.

 

To zdobycie cennego doświadczenia i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz możliwość elastycznej zmiany pracy dzięki dostępowi do naszych ofert pracy.

6 kroków do zatrudnienia

Dokument Aplikacyjny

Przedstaw się jak z najlepszej strony. Zachowując przyjęte standardy tworzenia CV oraz listu motywacyjnego, w którym uzasadnij, dlaczego warto Cię zatrudnić. W szczególności pamiętaj o profesjonalnym zdjęciu, spójnej treści oraz zadbaj o brak błędów ortograficznych. Forma dokumentów oraz treści świadczą o Twoim profesjonalizmie. Po przygotowaniu dokumentów poproś kogoś o zapoznanie się z nimi oraz konstruktywną ocenę. Jeżeli okaże się, że CV i list wymagają poprawy, jesteśmy od tego, aby Ci pomóc.

Odrób zadanie domowe

Przed umówionym spotkaniem zapoznaj się dokładnie z profilem firmy oraz branżą. Sprawdź informacje zamieszone na stronie www oraz mediach społecznościowych. Podpytaj swoich znajomych czy ktoś nie pracował dla danej firmy, albo nie uczestniczył w procesie rekrutacji. A najważniejsze to pamiętaj Imię i Nazwisko osoby, która zaprosiła Cię na spotkanie.

Zaprezentuj się

Dobra prezencja wzbudza zaufanie oraz pozytywnie wpływa na naszą pewność siebie. Postaw na elegancję w stonowanych kolorach. Kobiety powinny postawić na subtelny i naturalny wygląd, czyli ograniczyć biżuterię i makijaż. Panowie powinni pamiętać o marynarce. Nie zapomnij o nienagannej fryzurze, ale i o dłoniach to one są stale na widoku.

Zdobądź zaufanie

Pamiętaj o uśmiechu oraz o byciu miłym dla wszystkich napotkanych w firmie osób. Często mijamy kogoś na korytarzu nie wiedząc, kto przechodzi koło nas. Czasami jest tak, że to asystentka jest prawą ręką szefa i to ona decyduje o twoim zatrudnieniu. Na spotkaniu bądź pewny siebie, siedź prosto, bądź opanowany i pełen entuzjazmu.

To tylko rozmowa

Słuchaj – zawsze okazuj zainteresowanie firmą, proponowanym stanowiskiem oraz rozmówcą. Upewnij się, że wszystkie informacje są dla ciebie jasne i nie przeszkadzaj rekruterowi. 

Bądź szczery – pod  żadnym pozorem nie kłam, pamiętaj kłamstwo ma krótkie nogi. Odpowiadaj na pytanie w miarę możliwości krótko, ale treściwie. 

Zawsze pytaj – przygotuj własną listę pytań, pokaż, że jesteś zaangażowany i przygotowany do spotkania.

Pokaż się z dobrej strony

Nikt nie zna Cię tak dobrze, jak ty sam. Na spotkaniu dąż do pokazania swoich mocnych stron. Miej ze sobą w miarę możliwości referencje. Podczas rozmowy przywołuj przykłady sytuacji, które poświadcza twoją wiedzę oraz doświadczenie. Nie ukrywaj swoich wad, mów o nich otwarcie, ale w pozytywny sposób. Np. że jesteś uparty, ale dzięki temu konsekwentny, że nie umiesz pracować w grupie, bo wolisz brać pełną odpowiedzialność na siebie, dużo mówisz, ale dzięki temu zawsze utrzymujesz pozytywny kontakt ze współpracownikami. Brzmi przyjemniej prawda?

Dzięki stałej współpracy z europejskimi firmami budowlanymi

rekrutujemy między innymi do Niemiec, Danii, Szwecji, Anglii, Austrii.